Venosa Beach Resort & SPA

Toplantı & davet

TOPLANTI
Toplantılarınız ile birlikte siz değerli misafirlerimize dinlenme fırsatı sunan Venosa Beach Resort & Spa otelimiz toplantı salonlarıyla başarılı ve kusursuz hizmet ile birlikte size ve misafirlerinize harika bir dinlenme fırsatı sunmaktadır.
Misafirlerinize ve sizlere toplantılarınızın yanı sıra düğün, davetler, kokteyl, defile fuar gibi organizasyonlar için de deneyimli kadrosuyla siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.  Modern alt yapısı donanımı ile siz değerli misafirlerimizin toplantı organizasyonlarında hizmet vermeyi hedef edinmekteyiz.
VENOSA Beach Resort & Spa otelde misafirlerinizi en yüksek konfor, lüks ve seçkin bir mekanda ağırlamanın üstünlüğünü hissedin.
VENOSA Beach Resort & Spa otelde, Apollon çok amaçlı Kongre toplantı salonunda, projeksiyon, perde sistemi ayrıca Dolby Surround ses sistemiyle sunumlarınızı, en iyi görüntü ve ses kalitesiyle yapabilirsiniz.
Priene ve Milet toplantı salonlarında Televizyon ve DVD imkanlarından faydalanabilrsiniz.
Venosa Beach Resort & Spa Otelimizdeki salonlarımız ve kapasiteleri aşağıdaki gibidir.

Toplantı Salonları Sınıf Düzeni Tiyatro Düzeni U Düzeni Gala Düzeni Yükseklik Alan m2
Apollon 800 Kişi 1000 Kişi   500 Kişi 5.10 (m.) 756 m2
Priene     15 Kişi   3.70 (m.) 33.60 m2
Milet     15 Kişi     36.40 m2

DÜĞÜN BANKET
Kına gecesi, nişan, düğün, sünnet düğünü, kumsal nikâhı, doğum günü partisi, baby shower, temalı geceleri, bekârlığa veda partileri, after party alternatiflerimiz arasındadır. Şirket geceleri, açılış ve lansmanlar, ziyafet ve galalarınız için profesyonel ekibimiz ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.
Birbirinden farklı menü seçenekleri ve profesyonel kadromuz ile gelin, sizin için en iyisini yapalım.